• Saçlarınıza Gerektiği Önemi Gösterin
Anasayfa Çam Yağı Nedir? Çam Yağı İçeriği Çam Yağı Etkileri Çam Yağı Kullanımı Sipariş Ver

Çam Yağı Nedir?

Çam Yağı Nedir?

Çam ağacından elde edilen reçineden üretilen aromalı bir yağdır. Çok çeşitli hastalıkların tedavisi amacıyla ve farklı alanlarda kullanılan çam yağı; solunum yolu rahatsızlıkları(grip, nezle, bronşit vb…), idrar yolu enfeksiyonları, kas ve romatizmasal ağrıların giderilmesi ve saç bakımı için kullanılmakta olan bir yağdır. Saç bakımında kullanılacak çam yağının, başka bazı yağlar karıştırılmaksızın saf halde kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Çam yağı, saç dökülmesinin önlenmesi ve yeni saç köklerinin oluşmasında kullanılan etkili bir üründür. Faydasını saç derisine etki ederek gösteren çam yağı, doğru şekilde uygulandığı takdirde, tekrar eski saçlarınıza kavuşmanızı sağlayabilecek çağdaş çözüm uygulamalarından birisi olarak kullanılmaktadır.

Çam Yağı Kullanımı ?

  • 50 ml şampuana – 50 ml çam yağı (1 şişe) karıştırılarak uygulayınız.
  • Şampuanımız 330 ml’dir. Şampuanımızın içerisine karıştırarak kullanmanız gerekmektedir.
  • Haftada minimum 3 gün kullanım gerekmektedir.
  • Gün aşırı saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Avrasya-Bal-Sipariş

mesaj

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik
Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Çam Yağı sitesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel destek ürünüdür.. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu çam yağı sitesine ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
lifecell gergedan seti epimedyumlu macun fixplant aşk parfümü benisilin hendels garden kara sarımsak seti
Whatsapp'ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?